Yalçın Dönmez : 15 Temmuz’u Unutmadık , Unutmayacağız 

Yalçın Dönmez : 15 Temmuz’u Unutmadık , Unutmayacağız  Haber : BUKET SAYMAZ Reis Ocakları Güneydoğu Bölge Başkanı Yalçın Dönmez  birçok kurum,  STK ve medya kurumlarına ziyarette bulunmaya devam ediyor. Günün..

Yalçın Dönmez : 15 Temmuz’u Unutmadık , Unutmayacağız 

Yalçın Dönmez : 15 Temmuz’u Unutmadık , Unutmayacağız 

Haber : BUKET SAYMAZ

Reis Ocakları Güneydoğu Bölge Başkanı Yalçın Dönmez  birçok kurum,  STK ve medya kurumlarına ziyarette bulunmaya devam ediyor. Günün öneminden dolayı  15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin Yıl Dönumünde gazetemiz aracılığı ile bir mesaj paylaştı.

Anayasal düzeni yıkmak, temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmak amacıyla FETÖ/PDY Terör Örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 gecesi düzenlenen hain darbe teşebbüsü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine canlarını hiçe sayarak sokaklara, caddelere ve meydanlara akın eden aziz milletimizin kararlı duruşu ve demokrasiye sahip çıkma iradesi sayesinde bertaraf edilmiştir. Kahraman milletimizin başarıyla ve alnının akıyla verdiği bu sınav ve tuttuğu demokrasi nöbetleri bütün dünya tarafından gıpta ile izlenmiştir.

Bu vesile ile onurlu ve dik duruşuyla aziz milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu her daim diri tutacağına inancımız tamdır. Bu tavrımız dosta güven düşmana korku verecektir…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL