Yazarlar

Ferhat Aydoğan Demokrat Parti Lideri’ne Mahşer-i Düşün Çağrısı

Gazeteci Ferhat Aydoğan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysalı Uyardı “ Mahşer-i Düşün “ diyerek çağrıda bulundu. CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti genel..

Ferhat Aydoğan Demokrat Parti Lideri’ne Mahşer-i Düşün Çağrısı

Gazeteci Ferhat Aydoğan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysalı Uyardı “ Mahşer-i Düşün “ diyerek çağrıda bulundu.

CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti genel başkanlarınca oluşturulan 6’lı masa, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın ev sahipliğinde Ankara’da 9’uncu kez toplanmıştı.

Aydoğan kaleme aldığı yazısında şu sözlere yer verdi ;

Amerikalı ithal danışmanın ardından yakın zamanda, PKK’ya destek veren paylaşımları ile tanınan eski Şırnak Barosu Başkanı Nuşirevan Elçi’ye bizzat Kılıçdaroğlu tarafından rozet takılmış, kendisi CHP’ye başdanışman sıfatı ile alınmıştır.
Kılıçdaroğlu’nun icraatleri artık tahammül sınırlarını aşmaya başlamış, Türk Milletinin sabrını zorlamaya başlamıştır!!!
6’lı teslimiyet masasının uzun zamandan beri gizlice flörtleştiği HDP-PKK tarafı artık bu birlikteliği aleni hale getirmiş, çekinmeden bunu beyan etmişlerdir.
CHP teşkilatlarının içine alınan tek bölücü unsur PKK olmakla kalmamış, bir diğer bölücü örgüt olan DHKP-C unsurlarının da hem partiye hem de bazı belediyelere alındığı ortaya çıkmıştır.
Buradan çok ciddi şekilde uyarıyoruz, CHP başta olmak üzere 6’lı masa işbirlikçileri, bölücü örgütlere kucak açmaya devam ederse, Türk Milleti ve Devleti bunun bedelini onlara ağır şekilde ödetecektir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün miras bıraktığı partiyi, terör unsurlarına peşkeş çeken Kılıçdaroğlu’na son uyarımızı yapıyoruz.

Sn.Gültekin Uysal’a Sesleniyorum ve Uyarıyorum…!

Sen bizim atalarımızın,dedelerimizin gönlünde ve ideolojisinde olan eski zamanın bayrağı ve simgesi olan #DemokratParti’nin genel başkanısın. “6’lı masadan ayrıl #Cumhurİttifakı’na gel atalarımızın kemiklerini sızlatma.Mahşer-i düşün”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL