Magazin

Ünlü Oyuncu Özgü Namal’ın Hayatındaki Acı Tesadüf! Kurtlar Vadisi’ndeki Sahne Gerçek Oldu

Ünlü oyuncu Özgü Namal’senelerce birlikte olduğu hayat arkadaşı Ahmet Serdal Oral geçirmiş olduğu kalp krizinden dolayı yaşamını yitirdi. Özgü’nün bu kaybından sonra akıllara Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı rolü hemen akla..

Ünlü Oyuncu Özgü Namal’ın Hayatındaki Acı Tesadüf! Kurtlar Vadisi’ndeki Sahne Gerçek Oldu

Ünlü oyuncu Özgü Namal’senelerce birlikte olduğu hayat arkadaşı Ahmet Serdal Oral geçirmiş olduğu kalp krizinden dolayı yaşamını yitirdi.

Özgü’nün bu kaybından sonra akıllara Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı rolü hemen akla geldi.

Özgü Namal’ın kalp krizinden dolayı yaşamını yitiren eşi Ahmet Serdar Oral, dün akşam saatlerinde son yolculuğuna uğurlandı.

Özgü Namal iki çocuğundan dolayı cenaze törenine katılamazken törene üzerinde “Biricik eşim ve babamız” yazılı çelenk gönderdi.

KURTLAR VADİSİ’NDEKİ SAHNE GERÇEK OLDU

Tv100’den Nuri Altuntaş’ın haberine göre; Özgü Namal seneler önce Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırmış olduğu Elif Eylül karakteri ile aynı kaderi yaşadı. Namal, dizide sevgilisi Ali Candan’ı kaybetmiş ve Ahmet Serdar Oral gibi Kanlıca Mezarlığı’na defnetmişti.

Kurtlar Vadisi dizisindeki cenaze sahnesi

4 sene önce oyunculuğu bırakan Özgü Namal ve Serdar Oral, Muğla’da bir çiftlik evi kiralayarak hayatlarını orada geçirme kararı aldı.

KAYNAK:Tv100

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL