Gündem

Tamir etmek, geri dönüştürmekten daha yararlıdır.

Akıllı Telefon ve Tablet Bilgisayar gibi teknoloji ürünlerinin gün geçtikçe birçok özelliği üzerinde barındıran daha fonksiyonel cihazlara dönüştüğü bir gerçektir. Hayatımızın hemen hemen her alanında bizlere hayat kolaylığı sağlayan bu..

Tamir etmek, geri dönüştürmekten daha yararlıdır.

Akıllı Telefon ve Tablet Bilgisayar gibi teknoloji ürünlerinin gün geçtikçe birçok özelliği üzerinde barındıran daha fonksiyonel cihazlara dönüştüğü bir gerçektir. Hayatımızın hemen hemen her alanında bizlere hayat kolaylığı sağlayan bu teknoloji ürünleri,  hayatımızın vazgeçilmez cihazları olmuştur.

Bu denli İleri teknoloji ile üretilen cihazların tamir ve bakımları, ileri teknoloji ile profesyonel çözümler sunabilen kurumsal firmalar da yapılmalıdır. 

HASAN DENİZ

Tamir etmek, insanlar ve cihazlar arasında tüketim arzusunu aşan bir bağ oluşturur.
Tamir etmek eşyalara bir ruh katarak onları eşsiz yapar.
Tamir etmek çevrecidir

iphone servis için her türlü sorularınız hemen arayın …

MURAT İLETİSİM adana olarak tüm Apple ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız.
0545 549 55 45 numaralı telefondan Apple Teknik Servisiniz müşteri hizmetlerine doğrudan Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşerek ya da iletişim bölümünden mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilirsiniz.
Müşterilerimizin ilk olarak bizi tercih etmelerinin sebebi işimizi yaparken kaliteden ödün vermememiz, uzman profesyonel kadromuz, personelimiz, çalışanlarımız, uygun fiyatlarımız, % 100 müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermememizdir.

Firmamız verdiği iphone servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Bu bağlamdan yola çıkan ekibimiz ihtiyacınızda yanınızdadır.
Türkiyenin her noktasından servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. HASAN DENİZ adres : CAKMAK CADDESİ CAKMAK PLAZA ZEMİN KAT NO 55 MURAT İLETİSİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL