Gündem

Savcı yanan aracı söndürerek büyük bir faciayı önledi

Van Cumhuriyet Savcısından, yolda giderken alev alan araca yangın tüpü ile müdahalesi sonucu yanan araç ve sürücüsünü kurtararak büyük bir faciayı önledi. Geçtiğimiz günlerde Van bölge adliyesi‘ndeki mesaisinin tamamlayıp eşiyle..

Savcı yanan aracı söndürerek büyük bir faciayı önledi

Van Cumhuriyet Savcısından, yolda giderken alev alan araca yangın tüpü ile müdahalesi sonucu yanan araç ve sürücüsünü kurtararak büyük bir faciayı önledi.
Geçtiğimiz günlerde Van bölge adliyesi‘ndeki mesaisinin tamamlayıp eşiyle evine doğru gitmekte olan Van bölge adliyesinde görevli Cumhuriyet Savcısı S. E. İskele caddesi Suvaroğlu kavşağında seyir halinde olan açık kasa hurda eşya taşıyan bir kamyonetin birden ateş aldığı ve yanmaya başladığını fark etti. Savcı S.E arabasından çıkarak kendi aracından aldığı yangın söndürme tüpü ile önce yanmakta olan aracın sürücüsünü uyardığı akabinde yangın söndürme tüpü ile yanmakta olan aracın yangınını söndürdü. Van’ın ana merkezindeki büyük bir facianın önüne geçtiği ve yangının büyümeden söndürülmesini sağlayan Savcı S.E’ ye araç sürücüsü ve olay yerine gelen vatandaşlar teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL