Ekonomi

Poyraz Komisyonculukta İç Piyasa Hakimiyeti Devam Ediyor

Poyraz Komisyonculuk Yunus Poyraz tarafından kurularak sebze ve meyve sektöründeki yerini almıştır. Sektör içindeki faaliyetlerini uzun yıllardır beraber yaptığı Poyraz Komisyon’un devreye girmesi ile Türkiye’de yurt dışında  çalışmalarını ve her gün kapasitesini artırarak..

Poyraz Komisyonculukta İç Piyasa Hakimiyeti Devam Ediyor

Poyraz Komisyonculuk Yunus Poyraz tarafından kurularak sebze ve meyve sektöründeki yerini almıştır.

Sektör içindeki faaliyetlerini uzun yıllardır beraber yaptığı Poyraz Komisyon’un devreye girmesi ile Türkiye’de yurt dışında  çalışmalarını ve her gün kapasitesini artırarak devam etmiştir.

İç piyasa hakimiyeti devam eden Poyraz Komisyonculuk tek noktadan yapmış olduğu satışla daima hizmet üstü bir kapasite ile yoluna devam etmiştir.

Firmanın hedefi Poyraz marka başlığı altında kaliteyi yakalamak ve kaliteyi yakalamanında tek yolununda çok çalışmak olduğunu kendimize ilke edindik diyen Yunus Poyraz hizmet sektöründeki çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir dedi.

Yunus Poyraz ; Poyraz Komisyonculuk çalışanları olarak mesleğimize olan sevgimiz, eksik olduğumuz alanlarda düzeltmelere sebep olacak çalışma azmini doğurmuştur.YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL