Magazin

Petek’in Acı Günü! İkinci Kez Yaşadığı Annelik Heyecanı Yarım Kaldı

İkinci defa anne olmaya hazırlanırken Petek Dinçöz, kemik hastalığı ve tiroidinden dolayı bebeğini kaybettiğini söyledi. Sosyal medya hesabından acı haberi duyuran Dinçöz’ün bu paylaşımına kısa zamanda binlerce teselli yorumu geldi…

Petek’in Acı Günü! İkinci Kez Yaşadığı Annelik Heyecanı Yarım Kaldı

İkinci defa anne olmaya hazırlanırken Petek Dinçöz, kemik hastalığı ve tiroidinden dolayı bebeğini kaybettiğini söyledi.

Sosyal medya hesabından acı haberi duyuran Dinçöz’ün bu paylaşımına kısa zamanda binlerce teselli yorumu geldi.

Petek Dinçöz, 2014’yılında iş adamı Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturdu. İrfan Aslan adında bir oğlu olan Dinçöz, ikinci defa anne olmak için gün sayıyordu.

40 yaşındaki ünlü şarkıcı Petek Dinçöz’den üzücü haber geldi. Dinçöz, bebeğini kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Dinçöz, şu ifadeleri kullandı; “Doğuştan gelen boyun kemiği tersliği rahatsızlığı ve troid hastalığım sebebiyle 2. kez yaşadığım annelik heyecanım maalesef yarım kaldı.

Ailemizin büyümesi ve İrfan Aslan’ın ağabey olması tek dileğimiz. Rabbim bana ve tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu sağlıkla, hayırlısıyla yaşatsın.”

Petek Dinçöz, hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından paylaştığı pembe bir bebek patiği fotoğrafı ile duyurmuştu.

Uzun zamandır ekranlardan uzakta bir hayat yaşayan Dinçöz, eşi ve bir oğluyla mutlu bir hayat sürdürmekte.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL