Gündem

Hasan Tahsin’in Torunları Kahraman İzmirliler Bir Araya Geldi

Hasan Tahsin’in torunları kahraman İzmir’liler. Bugün,burada bir bütün tüm müslümanların en yüce değeri,ebedi önderi Hazreti Muhammed’e emperyalist,katliamcı,soykırımcı Fransa devletinin ve İslamofobik aşağıllık lideri Emmanuel Macron’un tetikçi olarak kullandığı Çarli Hebdo..

Hasan Tahsin’in Torunları Kahraman İzmirliler Bir Araya Geldi

Hasan Tahsin’in torunları kahraman İzmir’liler.

Bugün,burada bir bütün tüm müslümanların en yüce değeri,ebedi önderi Hazreti Muhammed’e emperyalist,katliamcı,soykırımcı Fransa devletinin ve İslamofobik aşağıllık lideri Emmanuel Macron’un tetikçi olarak kullandığı Çarli Hebdo karikatür dergisi üzerinden yaptığı hakareti protesto etmek için biraraya geldik.

Başta Türkiyemiz olmak üzere,coğrafyamızda kendimiz olarak özümüze döndüğümüz,özgür insiyatif almaya başladığımız içindir ki,yeryüzünün lanetlileri emperyalist haçlı-siyonist ittifakının çok yönlü aşağılık saldırılarına maruz kalıyoruz.

Son olarak Fransa Devleti ve onun aşağılık Cumhurbaşkanı Emanuel Makron,sicili bozuk karikatür dergisi Carli Hebdo’yu tetikçi olarak kullanarak Hazreti Muhammed’e hadsizce,saygısızca hakaret etmiştir.
Hazreti Muhammed,Allah’ın elçisidir ve tüm inananların kutsalı,kırmızı çizgisidir.

Hazreti Muhammed’e yapılan hakaret bir bütün tüm müslümanlara yapılmıştır.

Buradan tüm dünyaya ilan ediyoruz ve bilinmesini istiyoruz ki, Hazreti Muhammed,Alevilerin de ,Sünnilerin de en yüce ortak değeridir.

Hazreti Muhammed’e yönelik kimden gelirse gelsin her aşağılık saldırıya kanımızla ,canımızla karşı duracağız.

Slogan: YA ALLAH,YA MUHAMMED,YA ALİ!

Taşkın YORULMAZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL