Güçlü ve Güvende Kadınlar Projesi Tanıtıldı

Güçlü ve Güvende Kadınlar Projesi Tanıtıldı İbrahim Eren DALGIÇ / DİYARBAKIR HABER Mücahit Yılmaz Başkanlığındaki Gençlik Derneği’nin “Güçlü ve Güvende Kadınlar” adlı yeni projesinin tanıtım kokteyli Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür ve..

Güçlü ve Güvende Kadınlar Projesi Tanıtıldı

Güçlü ve Güvende Kadınlar Projesi Tanıtıldı

Güçlü ve Güvende Kadınlar Projesi Tanıtıldı

İbrahim Eren DALGIÇ / DİYARBAKIR HABER

Mücahit Yılmaz Başkanlığındaki Gençlik Derneği’nin “Güçlü ve Güvende Kadınlar” adlı yeni projesinin tanıtım kokteyli Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Gençlik Derneği Başkanı Mücahit Yılmaz, Diyarbakır kamu ve sivil olmak üzere birçok kurumla işbirliği içinde toplumumuzun en büyük değeri ve gelecek kuşaklarımızın yegâne teminatı kadınlarımızın maruz kaldığı sorunlara deva olmaya devam ediyor.

Gençlik Derneği, önceki dönem projelerinin devamı ve daha kapsamlı versiyonu şeklinde uygulanacak olan “Güçlü ve Güvende Kadınlar” projesi ile kadınlara savunma eğitimleri, değerler eğitimi, etkin iletişim teknikleri, görsel sanat eğitimleri, mesleki eğitimler, moral ve motivasyon etkinlikleri ile birlikte proje kapsamında Ankara, Mardin, Siirt gibi illerimizde bir çok gezi ve seminerler planlıyor.

Tanıtım kokteyline yoğun ilgi

Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde tanıtımı gerçekleşen “Güçlü ve Güvende Kadınlar” Projesi’nin kokteyline kadınlar, STK Temsilcileri, eğitmenler ve siyasiler yoğun ilgi gösterdi.

 

MÜCAHİT YILMAZ GENÇLİK DERNEĞİ BŞK.

Projenin amaçları;

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL