Genel

GENÇ İŞ İNSANI ALİ ÇAN’A ÖDÜL

Ayça Haberleşme ve yayıncılığa bağlı düzenlenecek olan Lansman gecesinde bir çok ünlünün ve siyasetçilerin katılacağı gecede yılın başarılı genç iş insanı ödülüne layık görüldü. Ali Çan tarafından kurulan ULUÇAN İNŞAAT..

GENÇ İŞ İNSANI ALİ ÇAN’A ÖDÜL

Ayça Haberleşme ve yayıncılığa bağlı düzenlenecek olan Lansman gecesinde bir çok ünlünün ve siyasetçilerin katılacağı gecede yılın başarılı genç iş insanı ödülüne layık görüldü.

Ali Çan tarafından kurulan ULUÇAN İNŞAAT & MİMARLIK ,Dekarasyon,Mimarlık hizmetleriyle adım adım büyüyerek yıllardır Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde İnşaat Gayrimenkul hizmetlerine hız kesmeden başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar, kalite hizmet anlayışını gerçekleştirdiği her projede ön planda tutan ULUÇAN İNŞAAT & MİMARLIK, deneyimli kadrosu, genç ve dinamik yapısı ile inşaat sektöründeki güvenirliğini her geçen gün arttırmakta siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duyduklarını ifade etti..

Ali Çan ; Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, İnşaat yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL