Genel

Gelecek Partisi’nde toplu istifa! Ankara teşkilatı tamamen dağıldı

Son dönemlerde iddialı açıklamaları ile gündeme gelen Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Gelecek Partisi‘nin Ankara teşkilatı istifa etti. “ADALETTEN UZAKLAŞTILAR” Konuyla ilgili il başkanı tarafından yapılan açıklamada, “Ehliyet dediler ehliyetten uzaklaştılar, liyakat..

Gelecek Partisi’nde toplu istifa! Ankara teşkilatı tamamen dağıldı

Son dönemlerde iddialı açıklamaları ile gündeme gelen Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Gelecek Partisi‘nin Ankara teşkilatı istifa etti.

“ADALETTEN UZAKLAŞTILAR”

Konuyla ilgili il başkanı tarafından yapılan açıklamada, “Ehliyet dediler ehliyetten uzaklaştılar, liyakat dediler liyakattan uzaklaştılar, ahlak dediler ahlaktan uzaklaştılar. En önemlisi adalet dediler adaletten uzaklaştılar.” denildi.

“GELECEK PARTİSİ İKTİDARA GELECEK”

Ahmet Davutoğlu bir süre önce Diyarbakır’da yaptığı konuşmada “Kars’ta da gördüm, Batman’da da gördüm, Ardahan’da da gördüm. İşte Diyarbakır’da gördüm. Bugün bir dip dalga geliyor. Ve geleceğe, Gelecek Partisi’ni taşıyor. İktidarı zorlamaya devam edeceğiz. Gelecek Partisi iktidarı gelecek. Geleceğe ümitle bakınız. Ne zaman olursa olsun, ilk seçimde Gelecek Partisi’ni iktidara taşıyacağız” ifadelerini kullanmıştı.

“EN KISA ZAMANDA KONGREMİZ GERÇEKLEŞTİRİLECEK”

Gelecek Partisi’nden Ankara İl Teşkilatı’nın istifası hakkında açıklama: “Kurulamaz denen Gelecek Parti’miz ilan edildiği üzere 12.12.2019 tarihinde kurulmuş ve pandemi dahil bütün olumsuzluklara rağmen çok kısa sürede teşkilatlanarak 1.Olağan Kongre sürecini başlatmıştır. Kongre süreçlerinin doğal rekabetçi ortamları içerisinde, Ankara İl Başkanımız istifasını açıklamıştır. Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz. Yapılan istişareler neticesinde Ankara İl Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcımız Feramuz Üstün atanmıştır. Partimizde kongre süreçleri devam etmekte olup, belirlenen takvim çerçevesinde il kongrelerinin bitiminde ve en kısa zamanda 1. Olağan Büyük Kongremiz gerçekleştirilecektir.”

Gelecek Partisi'nde toplu istifa! Ankara teşkilatı tamamen dağıldı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL