Genel

Erdoğan’ın vereceği müjdeye bir yorum da CHP’li Yavuzyılmaz’dan geldi: Türkiye, Zonguldak açıklarında doğal gaz buldu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dün Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası’nın açılışında “Cuma günü hayallerimizi süsleyen bir müjdeyi inşallah milletimize vereceğiz. Yeni bir dönem açılacak” ifadelerinin ardından tüm Türkiye bu müjdenin ne olduğunu..

Erdoğan’ın vereceği müjdeye bir yorum da CHP’li Yavuzyılmaz’dan geldi: Türkiye, Zonguldak açıklarında doğal gaz buldu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dün Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası’nın açılışında “Cuma günü hayallerimizi süsleyen bir müjdeyi inşallah milletimize vereceğiz. Yeni bir dönem açılacak” ifadelerinin ardından tüm Türkiye bu müjdenin ne olduğunu merak eder oldu. Siyasilerden üst üste gelen açıklamaların ardından Erdoğan’ın müjdesi hakkında bir değerlendirme de CHP’li milletvekilinden geldi. CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, konu hakkında sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak Türkiye’nin Zonguldak açıklarında doğal gaz bulduğunu söyledi.

Erdoğan'ın vereceği müjdeye bir yorumda CHP'li Yavuzyılmaz'dan geldi: Türkiye, Zonguldak açıklarında doğal gaz bulduCHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz

Yavuzyılmaz yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Karadeniz’de, Zonguldak’ın 175km açığında doğal gaz rezervi bulunmuştur. Üretim ve ticarileşmesi seneler alacak olsa bile, %95 dışa bağımlı olduğumuz bu enerji kaynağında üretime geçilecek olması sevindiricidir.”

CHP Erdoğan'ın verdiği müjdeyi açıkladı

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü açıklayacağını söylediği müjde için, “İnşallah Cuma günü tüm milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı tahmin ediyor ve buna inanıyorum. Şu anda bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına şimdiden inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Erdoğan'ın vereceği müjdeye bir yorum da CHP'li Yavuzyılmaz'dan geldi: Türkiye, Zonguldak açıklarında doğal gaz buldu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL