Ekonomi

Ekonomide Normalleşme

Bilindiği üzere Çin’in Vuhan şehrinde ilk görülen ve dünyaya yayılan koronavirüs salgını ülkeleri sosyal, psikolojik, ekonomik anlamda etkilemiştir. Ülkemiz, devletimizin ilk günden aldığı sağlam tedbirler ile bu salgına karşı kendini..

Ekonomide Normalleşme

Bilindiği üzere Çin’in Vuhan şehrinde ilk görülen ve dünyaya yayılan koronavirüs salgını ülkeleri sosyal, psikolojik, ekonomik anlamda etkilemiştir. Ülkemiz, devletimizin ilk günden aldığı sağlam tedbirler ile bu salgına karşı kendini muhafaza etmiş olsa da yurtdışından gelenler nedeniyle koronavirüs vakıaları görülmeye başlanmıştır. Bu hususta Sağlık Bakanımız ve ilgili kamu kuruluşları seferberlik anlayışıyla yoğun bir mücadele örneği sergilemektedir. Dileğimiz ve temennimiz bu salgın vakıalarının yenilerinin görülmemesi ve ülkemizde hiçbir can kaybı yaşanmamasıdır.

Alınacak bireysel ve kurumsal hijyen tedbirleri ile koronavirüsün yayılmasının engellenebileceğinin bilincinde olmamız; moral ve motivasyonumuzu yüksek tutmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu doğrultuda sanayicilerimiz ve iş insanlarımız kendi tedbirlerini alarak üretmeye, istihdama ve ekonomiye katkı vermeye devam etmektedir..

Devletimiz tarafından belirtilen tüm tedbirlere uyarak ve üzerimize düşeni yaparak bu zorlu süreçten çıkacağımıza inancımız tamdır. Tüm milletimize sağlık ve afiyet dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL