Genel

Bu nasıl hırsız? Sadaka kutusunu çalarken marketteki çocuklara harçlık verdi

Bursa’nın İnegöl ilçesinde kimliği belirsiz kişinin marketten sadaka kutusunu çaldığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şüphelinin sadaka kutusunu çaldıktan sonra, marketteki 2 çocuğa para verdiği görülüyor. SİGARA İSTEDİ, FIRSATTAN İSTİFADE..

Bu nasıl hırsız? Sadaka kutusunu çalarken marketteki çocuklara harçlık verdi

Bursa’nın İnegöl ilçesinde kimliği belirsiz kişinin marketten sadaka kutusunu çaldığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şüphelinin sadaka kutusunu çaldıktan sonra, marketteki 2 çocuğa para verdiği görülüyor.

SİGARA İSTEDİ, FIRSATTAN İSTİFADE ETTİ

Mahmudiye Mahallesi’ndeki bir markete giren kişi, kasadaki genç kızdan sigara istedi. Genç kız sigarayı vermek için arkasını dönünce şüpheli, masa üzerinde bulunan sadaka kutusunu el çabukluğu ile alarak arka cebine koydu. Bu sırada markette bulunan çocuklara da para veren şüpheli, sigarayı alıp, marketten çıktı.

MARKETTEKİ ÇOCUKLARA PARA VERMİŞ

Bir süre sonra sadaka kutusunun yerinde olmadığını fark eden market sahibi Yafes Çiftçi, güvenlik kamerası görüntülerini izledi. Sadaka kutusunun çalındığını fark eden Çiftçi, büyük şok yaşadı. Yafes Çiftçi, “Ben hırsızlığın yaşandığı esnada burada yoktum. Kızım markete bakıyordu. Buradaki kalabalıktan faydalanarak içeriye giriyor ve kızımın ulaşamayacağı bir noktadan sigara istiyor. Kızımın dönüp sigarayı vermek istediği esnada masa üstündeki sadaka kutusunu alarak cebine koyuyor. O esnada markette olan çocuklara cebinden para çıkararak, veriyor. Biz burada mağdur olduk. Diğer esnafların da mağdur olmamaları için bu hırsızlara dikkat etsinler” dedi.

Bu nasıl hırsız? Sadaka kutusunu çalarken marketteki çocuklara harçlık verdi

Kaynak: DHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL