Ekonomi

Bölgenin Başarılı Gücü Batman’da

Batman ve Bölgenin sevilen ve tanınan ailelerinden Ekremoğulları Grup çığ gibi büyürken yönetim kurulu üyesi Esat Özgül Endüstrinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan grup firmamız, lojistik, endüstriyel taahhüt ve tesis yönetim..

Bölgenin Başarılı Gücü Batman’da

Batman ve Bölgenin sevilen ve tanınan ailelerinden Ekremoğulları Grup çığ gibi büyürken yönetim kurulu üyesi Esat Özgül

Endüstrinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan grup firmamız, lojistik, endüstriyel taahhüt ve tesis yönetim hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. Ekremoğulları grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla uzun zaman içerisinde kurulmuştur.

Lojistik sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede endüstriyel taahhüt ve tesis yönetimi üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Esat Özgül ; geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında alt yapı işlerinden,taahhüt işlerine, ulusal ve uluslararası standartların gereksinimlerine uygun, fiziksel dönüşümlere, lojistik ve depolama hizmetlerine kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Bunların haricinde ISO 9001, ISO 27001 ve YYS konularında, Uluslararası Baş Denetçi kadrosuyla, hem bu standartların firmalarda ki ücretsiz danışmanlığını üstlenirken, hem de bu standartların fiziksel gereksinim dönüşümlerini sağlamaktadır.

Esat Özgül ; bizler  insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en iyi şekilde ben ve ailem ile büyüme yolunda adım atıyoruz.Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.Bünyemizde bulunan danışman kadro ile, uluslararası standartlarda, yabancı yatırımcıların Türkiye’de yatırım konuları ve devlet teşvikleri hususunda, uluslararası rekabet davalarında da, gizlilik koşulu ile hizmet vermektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL