Gündem

52 marka aracın yüzlerce modeli’ne hizmet veriyor

Servisimizde A’dan Z’ye bakım ve onarım üst düzey test cihazlarıyla doğru teşhis , doğru hizmet ve yedek parçada orjinal ya da orjinal eşdeğeri ekipman kullanılarak ; işçilik ve yedek parçada..

52 marka aracın yüzlerce modeli’ne hizmet veriyor

Servisimizde A’dan Z’ye bakım ve onarım üst düzey test cihazlarıyla doğru teşhis , doğru hizmet ve yedek parçada orjinal ya da orjinal eşdeğeri ekipman kullanılarak ; işçilik ve yedek parçada garantili hizmet sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklı uygun fiyat , hızlı ve sorunsuz hizmet kalitesi ile müşterilerimize güvenli bir sürüş keyfi sunuyoruz.

Kardeşler Oto Ekspertiz olarak biz 3,5 tona kadar olan tüm benzinli ve dizel araçlara; periyodik bakım, motor mekanik, fren ABS-ASR, ön takım, klima, elektrik, elektronik, püskürtme sistemleri ve daha bir çok mekanik işlem dahil olmak üzere komple bir hizmet imkanını 52 marka aracın yüzlerce modeli için vermekteyiz.

Firma olarak ilkemiz %100 müşteri memnuniyeti ve güvenliğini sağlamaktır. Sizleri en kısa sürede firmamızda görmek ve ağırlamak dileklerimizle.

  • Çukurova’nın en deneyimli oto bakım servisi,
  • Her biri konusunda eğitimli, sertifikalı uzman mekanikerler,
  • Araç bakımı için kullanılan ve sadece yetkili servislerde bulunan özel araç ve gereçler,
  • Müşteri ilişkileri konusunda uzman, güleryüzlü bir ekip,
  • 2 adet servis aracımız ile 7/24 yol yardım hizmeti…

KEYİFLİ VE GÜVENLİ SÜRÜŞLER

Kardeşler Oto Ekspertiz Tamir Kimdir

Muzaffer ince 1967 yıllarında akın Oto tamir olarak kıyı boyunda başlayan Muzaffer baba oğlu İsmail ince, ye devretti 1980 li yılında babadan gelme mesleğim olan Oto tamir ustalığı ve 1998 yılında LPG ve egzoz ustalığı bunun yanısıra egzoz muayene istasyonu ve ekspertiz işlemlerine devam ediyoruz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL