Haber

30 Ağustos Zaferindeki Kadının Gücü

Adana Ak Parti Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve iş insanı Yasemin Şule Özülkü 30 Ağustos Zafer bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı Şule Özülkü , “Tarihimize altın harflerle yazılan, milletimizin hürriyetine,..

30 Ağustos Zaferindeki Kadının Gücü

Adana Ak Parti Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve iş insanı Yasemin Şule Özülkü 30 Ağustos Zafer bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı

Şule Özülkü , “Tarihimize altın harflerle yazılan, milletimizin hürriyetine, bağımsızlığına ve özgürlüğüne büyük önem verdiğini tüm dünyaya bir kez daha gösteren Başkomutanlık Meydan Muharebesi ve 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyorum” dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramının 98.Yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayan Şule Özülkü, “30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin ordusuyla, kadın-erkek, genç-yaşlı tüm fertleriyle hep birlikte bir direniş gösterdiği kahramanlık destanıdır.  Bu zaferde emekçi kadınlarımızın da ülkemiz için canla başla cesur bir şekilde eşlik ettiği o dönemlerde, Kurtuluş Savaşımızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandırdılar. Her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin 98’nci yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.
Milletimiz hiçbir tehdide karşı boyun eğmeyerek milli mücadeleyi devam ettirmiştir. Bu zafer, asırlardır hür yaşayan bir milletin haykırışı, birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatı ve ay yıldızlı bayrağımızı göklerde sonsuza kadar özgürce dalgalandırma irademizin simgesidir.
Bu duygu ve düşüncelerle; Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere bizlere bu büyük zaferi yaşatan tüm kahramanları, şehit ve gazilerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yürekten kutluyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL