Dünya

Tüm insanlığın bu su ile tanışması lazım

Afyonun şifalı suları, enfes lezzetleri, ruhunuzu ve bedeninizi besleyecek. Sizleri Afyon Garden Kale Thermal tesisimizde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Web sitemizden direk rezervasyon yaparak en avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.  Afyon Garden Kale..

Tüm insanlığın bu su ile tanışması lazım

Afyonun şifalı suları, enfes lezzetleri, ruhunuzu ve bedeninizi besleyecek.

Sizleri Afyon Garden Kale Thermal tesisimizde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Web sitemizden direk rezervasyon yaparak en avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. 

Afyon Garden Kale Thermal Hotel, turizm bölgesi ve Afyon – İzmir karayolu 5.Km üzerinde;27.000 m² arsa üzerinde bulunan tesisimizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Afyon´un stratejik yapısı gereği ilimize ulaşım her koşulda kolay ve rahattır. Şehir merkezine 5 km, Şehirler arası otobüs terminaline 4 km, Zafer bölgesel hava alanına 55 km, önemli markaların bulunduğu outlet alış veriş merkezlerine 2 km, Kocatepe Üniversitesi Acil Yardım ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne ve yakında hizmete girecek olan Arkeoloji Müzesi ve Uluslararası spor merkezine çok yakın mesafededir.

Afyon Garden Kale Thermal Hotel Genel Müdürü Deniz Yılmaz

Misyon

Avrupa ve dünyadaki en şifalı kaplıca sularına sahip Afyon Garden Kale Thermal Hotel Kaplıca sularının insanların daha iyi bir yaşam sürmesi, alternatif tedavi ile sağlıklarına kavuşması sağlamak için kaplıca sularına en rahat ve en uygun koşullarda ulaşmasını sağlamaktır. Tüm insanlığın bu su ile tanışıp sağlıklarına kavuşması ve fayda görmesidir.

Vizyon

Frigyalılar döneminden beri sağlık amaçlı kullanılan şifalı sularımızı başta ülkemiz vatandaşlarımız olmak üzere yaşlanmakta olan toplumumuzun çağın getirdiği rahatsızlıklardan alternatif tedavi yöntemleri ile onların bu dünyada benzeri olmayan kaplıca sularımızı en verimli şekilde kullanmalarını sağlayarak rahatsızlarını gidermesini sağlamaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL