Gündem

Son dakika! Kilis Valiliğinden flaş karar! Taziye ziyaretleri yasaklandı

Valilikten yapılan açıklamada, filyasyon çalışmalarında son zamanlarda vaka artışlarının belirlendiği ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun salgınla mücadele için yeni tedbirler aldığı bildirildi. Bu kapsamda, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun salgınla mücadele..

Son dakika! Kilis Valiliğinden flaş karar! Taziye ziyaretleri yasaklandı

Valilikten yapılan açıklamada, filyasyon çalışmalarında son zamanlarda vaka artışlarının belirlendiği ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun salgınla mücadele için yeni tedbirler aldığı bildirildi.

Bu kapsamda, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun salgınla mücadele için taziyelerle ilgili karar aldığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Taziyelerin salgın döneminde toplu şekilde hiçbir ortamda yapılmamasını teminen, taziye evlerindeki taziye kabulü yasak olmaya devam etmekle birlikte, cenaze sahiplerinin evlerinde, işletmelerinde veya bu alanların yakın çevreleri ile diğer açık alanlarda taziye kabullerinin yasaklanmasına karar verilmiştir.”

Son dakika haberleri… MEB’den ilkokul öğrencilerine iki yeni çalışma seti Son dakika haberi: Bilim Kurulu Üyesi o fotoğrafa isyan etti: Sağlık çalışanlarının kalbi kırıldı…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL