Haber

Şırnak MHP’den ilk teneffüs ziline tam destek

Eski Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sosyal medya hesabı Twitter’dan “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40..

Şırnak MHP’den ilk teneffüs ziline tam destek

Eski Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sosyal medya hesabı Twitter’dan “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız” mesajını atmıştı.Uzun sürenin arşından Okullar açıldı ve öğrenciler sevinçli ve mutlu bir şekilde okullarına dönerek arkadaşları ve öğretmenlerine kavuştu.

Bu durum karşısında Şırnak MHP il başkanı Halil Tatar ise öğrenciler için kayıtsız kalmadıklarını belirterek şunları söyledi:
“Eski Milli Eğitim Bakanımızın attığı bir twit vardı. Öğrencilerimize hoş bir mesaj vermişti. Biz de buna nasıl destek oluruz diye Şırnak Milliyetçi Harekat Partisi yönetimdeki arkadaşlarımızla düşündük,okula yeni başlayan minikleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdik diyerek ifade etti.

İlk Öğretim Haftası nedeniyle düzenlenen törenin ardından Şehit Yeğeni Bayram Tatar adına yapılan okulu ziyaret eden Başkan Halil Tatar, Şehidimizin babası Mehmet Tatar ile birlikte çocuklara kırtasiye yardımında bulundu.
Tatar ; bu süreçte öğrencilerimize destek olmak İçin köy okullarına da gideceğiz ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL