Gündem

Şanlıurfalı İş Adamı Halil Karataş ; İntiharın Eşiğine Geldim

ÖLÜMLE TEHDİT EDİLİYORUM, İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİM Tehdit Edilen İş Adamı İç İşleri Bakanına ve Şanlıurfa Valisi’ne Mektup Yazdı Şanlıurfa Toyota Çayırcıoğlu Genel Müdürü Yeşim Ünveren’i Şikayet Etti   Şanlıurfa’nın tanınan..

Şanlıurfalı İş Adamı Halil Karataş ; İntiharın Eşiğine Geldim

ÖLÜMLE TEHDİT EDİLİYORUM, İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİM

Tehdit Edilen İş Adamı İç İşleri Bakanına ve Şanlıurfa Valisi’ne Mektup Yazdı

Şanlıurfa Toyota Çayırcıoğlu Genel Müdürü Yeşim Ünveren’i Şikayet Etti

 

Şanlıurfa’nın tanınan sevilen hayırsever iş adamı Halil Karataş bir kumpasın içine düştüğünü ve uzun zamandır tek başına mücadele ettiğini ifade etti.15 çocuk babası olan Halil Karataş yaşadığı haksız olaylar karşısında tehdit ve şantaja uğrayarak aile yuvasının dağıldığı Şanlıurfa Valisi, Şanlıurfa Emniyet Müdürü ve Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına sesini duyurmak istedi.

Daha önce İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu ’ya dâhil ulaştığını ve mahkeme açılıp konunun takipçisi olacağını ifade etti.

Halil Karataş’ın iddiasına göre ; Adaleti olan güvenimiz neticesinde benden alacaklı gibi görünen tefeci Şavak Rızvanoğlu bana ve abime senet imzalatıp çeklerim onda olduğu halde zorla senet aldı ve buna Mehmet Giray Küçük ’den Halil Karataş adına bir buçuk milyon TL 1.500.000 TL banka yoluyla Şavak Rızvanoğlu’na ödendi ve davayı kazandık tan sonra benim alacağımı bertaraf etmek için Şavak Rızvanoğlu dosyasını Aziz Çayırcıoğlu’na şaibeli olarak sattı ve davam hala devam etmektedir dedi.

Karataş ; Şavak Rızvanoğlu çek ve senetleri aldıktan sonra davayı kazandıktan sonra parayı almak için ofisime Molotof attı ondan sonra ya davanı çekersin yada sen ve ben 15 kişi adalete güveniyorum adalet yerini bulacak Mart 16 tarihinden beri Şavak Rızvanoğlu ve Aziz Çayırcıoğlu beni tehdit ettiklerinden dolayı dışarıya çıkamıyorum şeklinde ifade etti.

Halil Karataş can güvenliğinin olmadığını ve bu davaları yüzünden ailesinden ayrı yaşadığını sürekli tehdit edildiğini ve hiçbir şekilde kolluk görevlilerinin bana yardımcı olmadığını ileri sürdü.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL