Muhammed İkbal Yazıcı Genç Girişimcilere Seslendi

Muhammed İkbal Yazıcı Genç Girişimcilere Seslendi Haber : Murat Genç Erzurum ve çevresinde 34 şubesi 650 çalışan personeli ile Bölgenin en büyük alış veriş marketlerinden TEMA MAĞAZALAR ZİNCİRİ YÖNETİM KURULU..

Muhammed İkbal Yazıcı Genç Girişimcilere Seslendi
Muhammed İkbal Yazıcı Genç Girişimcilere Seslendi

Haber : Murat Genç

Erzurum ve çevresinde 34 şubesi 650 çalışan personeli ile Bölgenin en büyük alış veriş marketlerinden TEMA MAĞAZALAR ZİNCİRİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUHAMMET İKBAL YAZICI medya mensuplarını ağırladı. Aslen Erzurumlu olan İkbal Yazıcı Genç Girisimcilere tavsiyelerde bulundu.

Birçok sosyal projede adından söz ettiren , yardım kuruluşlarının aktif gönüllüsü olan , eğitim camiasında burs ve benzeri çalışmalarından dolayı tanınan genç iş insanı İkbal Yazıcı genç girişimci kardeşlerime tavsiyelerde bulundu.
World Türk TV , Başkent Postası, Yeni Türkiyem Gazetesi , Serhat Haber Ajansı , Ulusal Basın Ajansı , Sıfır 6 Haber , Gerçek Ahval , Dosteli TV , Diyarbakır Haber , Erzurum Politik , Bizim Samsun Tv , Mega Samsun Tv , Son İnternet Haber , Son Vakit Haber , Gazete Günaydın , A Haber Ajansı’na yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi : “Ben Muhammed İkbal Yazıcı Erzurum doğumluyum , evli 2 çocuk babasıyım. Şehrime ve ülkeme faydalı olmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. 34 şubesi , 650 personeli ve 5000 ‘e yakın cari hesabı olan , elden taksitle alış veriş inkanı sunduğumuz bir müşteri sayımızla bölgemize ve halkımıza hizmet etmeye devam eden bir müesse burası. Erzurum’a ve Türkiye’de hizmet etmekten gurur duyuyorum.
Biz ekonomik olarak insanlarımızın alım gücünün her zaman daha iyi olmasını isteriz. Personelimiz açısından da halkımız açısından da her zaman daha iyi durumda olmalarını isteriz.
Gazze’de yaşanan soykırımın biran evvel durmasını istiyoruz.
Zalim İsrail’in soykırımı kınıyoruz , boykot işe yarıyor, uzun vadede devam etmesi çok önemli , Filistinli kardeşlerimizin yanındayız , onları yardımsız bırakmayacağız.
Yakın zamanda yapılacak yerel seçimlerin milletimize ve adaylara hayırlı olmasını diliyorum.
GENÇ GİRİŞİMCİLERE VEREBİLECEĞİM EN ÖNEMLİ MESAJ
İş hayatında başarının en önemli sebeplerinden birinin tecrübe kazanmak olduğunu vurgulayan Yazıcı , staj ve benzeri çalışmalarla bu kazanımlara sahip olunmasını gerktiğini vurguladı. İş dünyasında araştırma yapanlar görecek ki yine en onemli başarı anahtarı “Ya sevdiğiniz işi yapmak  yada yaptığınız işi sevmek ” olduğunu ifade etti …

Yapılan röportajın tamamı için linke tıklayabilirsiniz.

İş insanı Muhammet İkbal Yazıcı’yı resmi sosyal medya hesaplarından takip etmek için karekodu okutabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL