Mhp Diyarbakır İl Teşkilatı Ziyaretlerine Devam Ediyor

Mhp Diyarbakır İl Teşkilatı Ziyaretlerine Devam Ediyor Haber. MURAT GENÇ Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır il Başkanlığı resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: il Başkanımız Sayın Miktat..

Mhp Diyarbakır İl Teşkilatı Ziyaretlerine Devam Ediyor

Mhp Diyarbakır İl Teşkilatı Ziyaretlerine Devam Ediyor

Haber. MURAT GENÇ

Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır il Başkanlığı resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: il Başkanımız Sayın Miktat ARSLAN öncülüğünde, İl Valimiz, Sayın Ali İhsan SU ‘yu Makamında ziyaret ettik..İl Kongremiz sonrası oluşturduğumuz yeni yönetimizin tanıtımı sonrası, çalışmalarımız hakkında bilgi aktardık. Diyarbakırımızın ve ilçelerimizin genel sorunlarını ve taleplerini ilettik. Valilik ve Belediye Başkanlığı Vekâleti ile, Bağlı Kurumlarınca yapmış olduğu çalışmalar ve yatırım projeleri konusunda bilgi aldık. Sayın Valimizin not alarak ilgilendiği sorunlara yaklaşımı, Ağırlamadaki nezaketi, yapılan çalışmalar hakkındaki bilgilendirmeleri, nazik misafirperverliği sebebiyle teşekkür ediyoruz.Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır il Başkanlığı olarak, İl Başkanımız Sayın Miktat Arslan’ın öncülüğünde , Diyarbakır Büyüksehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Sayın ABDULLAH ÇİFTÇİ ‘ yi makamında ziyaret ettik.
İl Kongremiz sonrası oluşturduğumuz yeni yönetimizin tanıtımı sonrası, çalışmalarımız hakkında bilgi aktardık. Diyarbakırımızın ve ilçelerimizin genel sorunlarını ve taleplerini ilettik. Büyükşehir Belediyemizin çalışmaları , yatırım ve projeleri konusunda bilgi aldık. Ergani, Eğil ve Silvan ilçelerimizde, geçmiş yıllarda çok büyük bir beğeni ile karşılanan “ikram Çeşmesi” uygulanmasına bu yıl da devam edilmesi konusunda söz aldık. Ağırlamadaki nezaketi, yapılan çalışmalar hakkındaki bilgilendirmeleri, nazik misafirperverliği sebebiyle teşekkür ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır il Başkanlığı olarak, il Başkanımız Sayın Miktat ARSLAN öncülüğünde Resmi Kurum ve Kuruluşları Ziyaret Kapsamında Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Müdürümüz Sayın Ergin ONAT’ ı makamında ziyaret ettik. Müdürümüzden ,Müdür yardımcımız Sayın Ali GİRGİN ve Sendika Temsilcimiz Buhari Güven GÖKTÜRK ten Hastahanemizdeki çalışmalar hakkında, değerlendirilmek üzere bilgiler aldık.
Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL