Haber

Menderes Kutlu ; HDP Kapatılmalıdır

Ülkücü Camianın önemli isimlerinden İş Adamı Menderes Kutlu son günlerde AHİM tarafından tahliye edilmesi istenen HDP’li Demirtaş’ın lehine açıklamalarda bulunarak bu kararın uygulanmasını isteyen İYİ PARTİ’YE yönelik çok sert açıklamalarda..

Menderes Kutlu ; HDP Kapatılmalıdır

Ülkücü Camianın önemli isimlerinden İş Adamı Menderes Kutlu son günlerde AHİM tarafından tahliye edilmesi istenen HDP’li Demirtaş’ın lehine açıklamalarda bulunarak bu kararın uygulanmasını isteyen İYİ PARTİ’YE yönelik çok sert açıklamalarda bulundu…

DEVLET BAHÇELİ’YE İHANET EDEN TÜRKİYE’YE İHANET EDER!

Menderes Kutlu açıklamasında, “Hareketimizin ve Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin gölgesinde yıllarca siyaset yapıp palazlanan sonrasında ise İHANET GÖMLEĞİNİ giyip kökü dışarıda olan güçlerin emrine girenlerin kurduğu İYİ Parti’nin gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıkmıştır.

AHİM’İN sözde TERÖRİST DEMİRTAŞ ile ilgili verdiği TAHLİYE kararının uygulanmasını isteyen tüm TÜRKİYE DÜŞMANLARI gibi İYİ Parti’de bu karara uyulması gerektiğini söyleyerek İHANET şebekesindeki görevini ifa etmiştir. Bu ihanet şebekesinin içine HDPKK kaçmıştır. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin “HDP KAPATILMALIDIR” çıkışının ne denli önemli olduğunu bir kez daha görmüş bulunmaktayız.

İYİ Parti dış mihrakların Türk Milliyetçilerini MHP’den koparmak adına kurduğu bir İHANET yuvasıdır. SELAHATTİN DEMİRTAŞ denen teröristin serbest bırakılmasını istemek, binlerce şehidimizin, gazimizin ve masum sivillerin katledilmesine sebep olanlarla aynı çizgide olmak demektir. Bu yüzden İYİ Parti’ye oy veren ve kendisine ÜLKÜCÜ sıfatını verenlerin bir kez daha düşünmeleri gerekmektedir. DEMİRTAŞ TERÖRİSTTİR ve binlerce mazlumun katledilmesinde dahli vardır. Bunun aksini söyleyebilen varsa buyursun İYİ Parti denen ihanet şebekesinde yer tutmaya devam etsin.

MHP TÜRKİYE’DİR, ÜLKÜCÜNÜN PARTİSİ MHP’DİR

Hareketin ve Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin izinde olmak bir Türk Milliyetçisi olarak başta benim ve arkadaşlarımın görevidir. Bizler Liderimizin etrafında ve bir nefes ardında davamıza sadık olarak kalmaya devam edeceğiz. Kendisine ÜLKÜCÜ sıfatını verenlerin partisi MHP’dir. Ve MHP demek TÜRKİYE demektir, Vatan demektir, Millet demektir. Bu yüzden öncelikle  son zamanlarda COVİD-19 belasıyla mücadele ettiğimiz şu günlerde tüm gönüldaşlarımı MASKE-MESAFE ve HİJYEN konularına dikkat etmelerini önemle rica ediyorum. Sonrasında ise İYİ Parti’nin DEMİRTAŞ’IN tahliye edilmesine verdiği destekten dolayı ihanet şebekesinin içinde yer aldığını alenen beyan etmesini Yüce Türk Milletinin ve kamuoyunun takdirine sunuyorum

MENDERES KUTLU

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL