Genel Güncel Gündem Haber Manşet

Mehmet Fatih Kayhan Hani İçin Gerçek Belediyecilik Bizimle Olur Dedi

Mehmet Fatih Kayhan Hani İçin Gerçek Belediyecilik Bizimle Olur Dedi Başkent Postası Medya Grubu Genel Koordinatörü Murat Genç Ak Parti Hani Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kayhan’a konuk oldu. Misafirperver..

Mehmet Fatih Kayhan Hani İçin Gerçek Belediyecilik Bizimle Olur Dedi

Mehmet Fatih Kayhan Hani İçin Gerçek Belediyecilik Bizimle Olur Dedi

Başkent Postası Medya Grubu Genel Koordinatörü Murat Genç Ak Parti Hani Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kayhan’a konuk oldu. Misafirperver Diyarbakır Halkının Hani’deki temsilcileri olan Kayhan Ailesiyle beraber iftar açan Gazeteci Murat Genç ; Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Kayhan’ı bekleyen seçmenlerle de görüştü. Teravih çıkışı olmasına rağmen geç saatlere kadar Seçim Koordinasyon Meekezindeki kalabalık dikkatlerden kaçmadı.

Hani için ne düşünüyorsunuz. Seçim çalışmaları ve projeleriniz hakkında gazetemiz aracılığıyla hangi mesajları aktarmak istersiniz sorusunu yanıtlayan Kayhan şu ifadeleri paylaştı ;

 

ÖNCELIKLE HOŞ GELDİNİZ . Sizler aracılığıyla Hanili Hemşehrilerime selamlarımı saygılarımı iletiyorum.

Sevgili Hani’li Hemşehrilerim;

Bildiğiniz üzere güzel ilçemiz Hani’yi emanet edeceğimiz 31 Mart yerel seçimleri yaklaşmaktadır. Siz değerli hemşehrilerimin mevcut hali ile emanet edeceğiniz bu şehri yönetmeye talip olan siyasi parti adayları kendisine bu yetkiyi verecek olan siz değerli Hani halkına hangi hizmetleri sunacağını açıklaması siyasetin doğası gereğidir. Ak Parti’nin aday gösterdiği bir kardeşiniz olarak hayata geçirmeyi planladığım projeleri sizlerin takdirine sunuyorum. Burada yer alan projelerimiz ile ilgili bugün itibariyle yaptığımız maliyet hesaplamasında en az 400.000.000,00 TL’lik bir yatırımı güzel ilçemize kazandıracağız.

Bizler Ak Kadrolar olarak bu projelerimizi hazırlarken elbette ki hayata geçireceğimiz yöntemler üzerine de çalışmalarımızı yürütüyoruz. AK Parti, her şart ve zorlukta, ilkeli ve tutarlı bir siyasetle popülist uygula-malara itibar etmeden 2002 yılından itibaren başarı ile ülkemizi yönetmektedir. “Verdiği sözü tutan, Ger- çekleştiremeyeceği Vaatte Bulunmayan” bir partinin Belediye Başkan Adayı olarak yalnızca belediye bütçesi ile hayata geçirmenin söz konusu olmadığı bu projeleri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın himayeleri ve ilgili Bakanlıklarımızın destekleri ile sizlerle buluşturacağız. Bilmenizi isterim ki; Türkiye Yüzyılında bir bir hayata geçireceğimiz bu projeleri, başkalarının yapmaları değil hayal bile etmeleri mümkün değildir.

 

31 Mart ile birlikte “Türkiye Yüzyılı Şehir-leri” ilkelerinden ödün vermeden, Gerçek Belediyecilik perspektifi ile Eğitime, Bilgiye, Bilime, Spora, Sanata, Kültüre, Insana, Doğaya, Milli ve Manevi Değerlere Dost bir Belediye anlayışıyla çalışmaya hazır ve kararlıyız.


HANI İÇİN GERÇEK BELEDİYECİLİK PROJELERİMİZ HANİ’Yİ DAHA YAŞANABİLİR BİR DURUMA GETİRECEKTİR. PROJELERİMİZİ TEK TEK AKTARIRSAK ;

3 ADET GENÇLİK VE OKUMA SALONU PROJESİ (HANİ, GÜRBÜZ, KUYULAR)
1 ADET TEKSTİL ATÖLYESİ HİZMET BİNASI PROJESİ
1 ADET ÇOCUK KREŞİ PROJESİ
1 ADET HALK KÜTÜPHANESİ PROJESİ
1 ADET 4-6 YAŞ KURAN KURSU PROJESİ
1 ADET KADIN YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
SPOR YAPMAYAN KALMASIN PROJESİ
TARIMSAL ÜRETİMİN ARTIRILMASI PROJESİ
İLÇE ORMANI PROJESİ


HANİ TERKAN KARAYOLUNUN TAMAMLANMASI
İHTİYAÇ DUYULAN MAHALLELERDE MUHTARLIK HİZMET BİNASI YAPILMASI
ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ KÜTÜPHANE PROJESİ
TAZİYE EVİ PROJESİ
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ
ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİNİN AZALTILMAŠI PROJESİ
OYUN GRUBU OLMAYAN MAHALLE KALMAYACAK PROJESİ
KIRSAL MAHALLELERİMİZİN (KÖYLERİMİZ) TAMAMININ KÖY İÇİ PARKE ÇALIŞMALARININ TAMAMLANMASI

ESNAFLARLA BİRLİKTE GELİŞTİRİLECEK YENİ VE MODERN BİR SEMT PAZARI PROJESİ
BAŞIBOŞ HAYVANLARIMIZ İÇİN BARINAK PROJESİ TRAKTÖR BİZDEN PROJESİ (Tarımla uğraşan vatandaşlarımıza tohum ekimi sürecinde traktör desteği verilecektir.)
SOSYAL YARDIM PAKETLERİMİZ
YENİ EVLENENLER İÇİN ÇEYİZ PAKETİ YENİ DOĞAN BEBEKLER İÇİN HOŞGELDİN PAKETİ
TAZİYESİ OLAN VATANDAŞLARIMIZA DESTEK PAKETİ
HANİ’DE İKAMET EDİP 4 YILLIK ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖGRENCİLERİMİZE EĞİTİM YARDIM DESTEĞİ
BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL PROJESİ (Uyuşturucu madde kullanımıyla mücadele)

Sağlıcakla Kalın…
Mehmet Fatih KAYHAN
Ak Parti Hani Belediye Başkan Aday

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL