Genel Güncel Gündem Haber

MEHMET ALTINGÖZ: DEĞİŞTİR ALTINDAĞ

MEHMET ALTINGÖZ: DEĞİŞTİR ALTINDAĞ Yenden Refah Altındağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Altıngöz: “Değiştir Altındağ”                    Ankara- Altındağ ‘ın en genç belediye başkan adayı..

MEHMET ALTINGÖZ: DEĞİŞTİR ALTINDAĞ

MEHMET ALTINGÖZ: DEĞİŞTİR ALTINDAĞ

Yenden Refah Altındağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Altıngöz: “Değiştir Altındağ”

                   Ankara- Altındağ ‘ın en genç belediye başkan adayı olarak dikkat çeken Mehmet Altıngöz, genç olmasına rağmen siyasette basamakları tırmanarak deyim yerindeyse Yeniden Refah’ın kuruluşundan bu yana parti içerisinde önemli gelişmelere imza atarak bu güne geldi.

Siyaset üzerine birçok kitap yazdı. Yazmaya da devam ediyor.

14 Mayıs seçimlerinde Ankara’dan Yeniden Refah Partisi Milletvekili adayı oldu. Bu seçimlerde son anlarda Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın önerisi üzerine Altındağ belediye başkanı adayı olarak gösterildi.

Altındağ’ın Ankara’nın ilk yerleşim yeri tarih turizminin merkezi, cumhuriyetin kurulduğu mekân olduğuna dikkat çeken Altıngöz, seçime ilişkin şunları aktardı.

Altıngöz : “ İlçenin çok önemli değerleri olduğunu ve fakat bu özelliklerin istenildiği ölçüde kullanılamadığını yani Altındağlılara yansıtılmadığını anımsatarak, bakınız Ortadoğu’nun en büyük mobilya sanayi merkezi siteler ve Ankara’nın tarihi ve turistik mekânları bunların başında geliyor “ Bu kaynaklardan ilçe halkı yararlanamıyor neden? Dedi.

Belediye başkanlarının asli görevi başkan olduğu ilçenin öncelikle ekonomik ve sosyal olarak kalkınmasını gelişmesini sağlamak olduğuna vurgu yapan Altıngöz, başaramayanları değiştirmek gerek, değişim bazen gelişimi sağlar .’ Değiştir gitsin diyorum Altındağlılara’.

Vatandaşımız bize güvensin oy versin, yetki versin biz Allah’ın izni ile bunu başaracağız. Zira 1994 yılında Türkiye Refah yönetiminin Milli Görüş anlayışının hâkim olduğu belediyelerde yaşanan refah ve gelişmişlik tüm Dünya’da örnek gösterildi. Biz yine bu anlayışla yani ahlaki bakış açısını kadromuzla belediye yönetiminde hâkim kılacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL