Gündem

MEB Bilgisayar ve Tablet Yardımı İçin Başvuru Formu Var mı?

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yapmış olduğu uzaktan eğitim sürecinde verilecek olan ücretsiz tabletler için detayları paylaştı. MEB’den 500 tablet ve bilgisayar yardımı ne zaman olacak? MEB bilgisayar ve tablet yardımı..

MEB Bilgisayar ve Tablet Yardımı İçin Başvuru Formu Var mı?

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yapmış olduğu uzaktan eğitim sürecinde verilecek olan ücretsiz tabletler için detayları paylaştı.

MEB’den 500 tablet ve bilgisayar yardımı ne zaman olacak? MEB bilgisayar ve tablet yardımı için başvuru formu var mı? MEB bilgisayar ve tablet yardımı için nereye başvurmalıyız?

Milli Eğitim Bakanı Selçuk’un yapmış olduğu açıklamada tablet ve bilgisayarlara ulaşmak isteyen ailelerin ve çocukların nasıl bir yol izlemeleri gerektiği ayrıntılarıyla yer aldı.

TABLETLER NE ZAMAN DAĞITILACAK?

Milli Eğitim Bakanı Selçuk yapmış olduğu açıklamada tablet ve bilgisayar dağıtımları bu hafta başlayacağını ve devamın geleceğini söyledi.

Yapmış olduğu açıklama Sayın Milli Eğitim Bakanı Selçuk, ihtiyacın farkında olduklarını ve bunun için çalışmaların sürdüğünden bahsetti.

”13 bin EBA destek merkezini hayata geçirdik. Bundan sonraki zamanda her türlü sağlık kuralına uyarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Salgının seyrini dikkate alıp çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Milli Eğitim Bakanı Selçuk çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL