Gündem

Mahkum Yakınlarından Twetter Etkinliği

Ülkücü camianın yakından tanidigi isim Bafralı Deli Demir, sosyal medya hesabından İYİ Parti Lideri Meral Akşener hakkında bomba bir iddia ortaya attı. Akşener’in Ermeni kökenli olduğunu öne süren Demir, “Ey..

Mahkum Yakınlarından Twetter Etkinliği

Ülkücü camianın yakından tanidigi isim Bafralı Deli Demir, sosyal medya hesabından İYİ Parti Lideri Meral Akşener hakkında bomba bir iddia ortaya attı. Akşener’in Ermeni kökenli olduğunu öne süren Demir, “Ey İYİ Partili Ülküdaşlarım halen orda durmakta kararlı mısınız?” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Mahkum yakınlarından ilginç Twitter etkinliği başlatıldı.
Nisan ayında çıkarlan infaz yasasında binlerce mehkum ceza evinden tahliye edilmişti.Halen içeride kalan kader mahkumları için terör ve pedofoli şuçlar haricinde Twetter etkinliği başlatan mahkum yaknları ,#ErmeniMeralAkşener ve #BafralıDeliDemir üzerinden Twetter etkinliği başlatarak gündem oluşturuldu

Bafralı Delidemir’in İşte O Paylaşımı!

“TÜRK KAMUOYUNA SAYGILARIMLA Meral Akşener Diyarbakır’dan Rumeliye Sürgün Gönderilen Ermeni Asıllı Bir Aileymiş

Yıllardır Rumeli’den geldiğini söyleyen, bu konuda kamuoyuna yalan beyanda bulunan MERAL AKŞENER hanımefendi, meğerse Diyarbakır’dan Rumeli’ye sürgün gönderilen “Ermeni” asıllı bir aileymiş.

Şimdi “Ey İYİ partili ÜLKÜDAŞLARIM halen orda durmakta kararlı mısınız”

Gün; yiğitlerin harman olduğu kalbi Devletle bir atan Başbuğ Alparslan Türkeş’in ocağına dönme günüdür.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde bulunan, vatansever milletvekilleri CHP + HDP ( Asalanın devamı olan PKK ) onurunuza dokunmuyor mu?

Selam ve Dua İle

Bafralı Delidemir”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL