Gündem

KOZAN BELEDİYESİ İLE HAK- İŞ ARASINDA ÜÇ YILLIK SÖZLEŞME İMZALANDI

Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Adana Şubesinin Başarılı Sendika Başkanı Abdurrahman Yücel,yine başarılardan birine daha kalıcı imzasını atarak,Başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yıllarca Sendikacılık hizmetlerin de başarı üstüne başarılar ekleyen,Dürüstlüğünden kişiliğinden ödün..

KOZAN BELEDİYESİ İLE HAK- İŞ ARASINDA ÜÇ YILLIK SÖZLEŞME İMZALANDI

Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Adana Şubesinin Başarılı Sendika Başkanı Abdurrahman Yücel,yine başarılardan birine daha kalıcı imzasını atarak,Başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yıllarca Sendikacılık hizmetlerin de başarı üstüne başarılar ekleyen,Dürüstlüğünden kişiliğinden ödün vermeyen,Adaleti,hakkaniyeti ön planda tutan Hizmet-İş sendikası Adana şubesini başarılı başkanı Abdurrahman Yücel ile,Kozan’nın sevilen saygı duyulan Kalıcı projelere değerli imzasını atan,Başarıdan Başarıya koşan,Her görüşteki insanların gönlünde taht kuran,dil,din,ırk,mezhep ayrımı yapmadan her kesime,Herkese eşit şekilde,Gecesini gündüzüne katarak,Eşinden,işinden özel yaşantısından ferağat ederek halkı için çalışan,Güney Havadis Gazetesi tarafından da Ulusal Basın Ödülüne layık görülen Yılın en Başarılı İlçe Başkanı seçilen Kozan Belediye Başkanı Sayın Kazım Özgan ile Belediyenin hizmet aşkı ile çalışanların hakkının korunması Adalet ve hukuku için,Hizmet-İş Sendikası ile,Kozan Belediyesi arasında üç yıllık toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Sözleşmenin imzaları,Hizmet-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Abdurrahman Yücel ile Kozan Belediye Başkanı Kazım ÖZGAN arasında atılırken, üyelerin ücretlerine ve sosyal haklarına birinci yıl %38, ikinci ve üçüncü yıllarda ise gerçekleşecek enflasyon oranı artı %1 oranında zam yapılacak.2022 yılı için de, beraber sendikal çalışmalara hız kazandırdıklarını belirten Adana Şube Başkanı Abdurrahman Yücel, “Kozan için emeğini ortaya koyan üyelerimizin için yaptığımız sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Alın teri ve emek maneviyatı yüksek değerlerdir. Bu değerlerin karşılığını sorunsuz bir şekilde almak hepimiz için sevinç kaynağı. Sözleşmemizin imzalanmasında emeği olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL