Gündem

Kardeşler Oto Ekspertiz Adana’da Hizmete Girdi

Kardeşler oto ekspertiz Tam bağımsız kurumsal kimliği ile %100 müşteri memnuniyetini birincil hedefi olarak prensip edinmiştir. İkinci el araç piyasasında alıcıların ve araç sahiplerinin araçları hakkında merak ettikleri her şeyi..

Kardeşler Oto Ekspertiz Adana’da Hizmete Girdi

Kardeşler oto ekspertiz Tam bağımsız kurumsal kimliği ile %100 müşteri memnuniyetini birincil hedefi olarak prensip edinmiştir.

İkinci el araç piyasasında alıcıların ve araç sahiplerinin araçları hakkında merak ettikleri her şeyi bilmeleri temel haklarından birisidir.

Fakat bilgi edinebilecekleri bağımsız kuruluş bulmaları neredeyse imkânsız hale gelmiştir.

Kardeşler OTO EXPERIA’nın kuruluş amacı bu açığı kapatarak toplumun güven ve huzur içerisinde alışveriş yapabilecekleri zemin hazırlamak ve sektörde ki diğer firmalara örnek bir kuruluş olmaktır.

Teknolojinin sınırlarını zorlayan test ve kontrol cihazları ile OTO EXPERIA araç hakkında elde edilen bütün veri ve parametreleri “DETAYLI Kardeşler EKSPERTİZ RAPORU” formatında müşterilerine analiz etmektedir.

Oto ekspertiz sistemlerine ve bilimsel yorum yapabilme yetisine güvenen OTO EXPERIA sıfır hata ile araçları kontrol etmektedir.

Kardeşler Oto Ekspertiz OTO EXPERIA sertifikalı kalite kontrol uzmanları tarafından araçları gerçek yol şartlarına göre test eder.

Ülkemizin farklı coğrafyalarında da müşterilerinin içinin rahat olmasını ilke edinmiştir.

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN

Sloganı ile sektörde öncü olmayı kendisine görev edinen OTO EXPERIA müşterilerinin mutluluğu ve güveninin en büyük sermayesi olduğunu bilincini taşımaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL