Haber

Karadağ’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Bakan Soylu’ya Anlamlı Hediye

Türkiye’nin tanınmış iş adamlarından Elit Karadağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karadağ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çok şık hediye takdim edecek. İsmail Karadağ ;..

Karadağ’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Bakan Soylu’ya Anlamlı Hediye

Türkiye’nin tanınmış iş adamlarından Elit Karadağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karadağ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çok şık hediye takdim edecek.

İsmail Karadağ ; ben aslen Şanlıurfa’lıyım uzun yıllardır İstanbul’dan Türkiye’ye bir çok yatırımlar yaptım,amacım iş istihdamına katkı sunmak Devletimizin ve Milletimizin her türlü hizmetkarı olmaktan onur duyan biriyim.
Mardin’de 1.500 kişilik iş istihdamı sağladığım İletişim merkezi kurarak bu insanların çalışmasına ve evlerine ekmek götürüp çoluk çocukları ile huzurlu ve helal kazançla boğazlarından geçeceği bu yatırım’da emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanımızın katkısı ile olmuştur.Otomotiv ve inşaat sektöründe bir çok yatırımlar yaptım,amacım ve sermayem her zaman insan olmuştur.İnşallah Allah izin verirse Mersin’de de Plastik ham madde fabrikası kurmak istiyorum diyen İsmail Karadağ,El-Melik Yardımlaşma ve Dayanışma derneğini Merkezi İstanbul olmaz üzere Türkiye genelinde Temsilcilikler kurarak kimsesizler, Öksüzler, Yetimler ve Şehit Gazi ailelerimizin maddi manevi yanında olacağımız bu kuruluşu hedeflemekteyim.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’ya çok özel ve anlamlı olan Cumhurbaşkanımız ile değerli eşi hanım efendi Emine Erdoğan’a özel tabloyu,aynı zamanda namaz tespihi namazlık ve kuran’lık hazırlatarak, Cumhurbaşkanımızı ve Sayın bakanımız Süleyman Soylu’yu inanın ki Allah İçin çok seviyorum ve Ankara’da bir dizi ziyaretlerde inşallah kendilerine ulaştırmak İçin ziyaret edip,hayır dualarını almak istiyorum dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL