Gündem

İsmail Karadağ ; “Cumhurbaşkanımıza Sahip Çıkalım”

Tanınmış İş adamı İsmail Karadağ yaptığı açıklamalarda, şu ifadelerde bulundu; “Sayın okurlarım, öncelikle tüm okurlarıma iyi gecelerler diyerek başlamak isterim. Şimdi Şöyle  bir kısa vaktinizi alarak fikirlerimi beyan etmek isterim…

İsmail Karadağ ; “Cumhurbaşkanımıza Sahip Çıkalım”

Tanınmış İş adamı İsmail Karadağ yaptığı açıklamalarda, şu ifadelerde bulundu;

“Sayın okurlarım, öncelikle tüm okurlarıma iyi gecelerler diyerek başlamak isterim.

Şimdi Şöyle  bir kısa vaktinizi alarak fikirlerimi beyan etmek isterim. Daha düne kadar ülkemizde Kırıkkale  silahımızdan başka neyimiz vardı?  Bu günse SİHA’larımızı  satın almak sıraya girmiş dış ülkeler bir biriyle yarışmaya başlamış.

Bakın 15 Temmuz Fetö terör örgütü ve birlikte hareket etmiş olduğu terör örgütleri her koldan saldırıda bulundu ve Allah’ın izniyle hepsini bertaraf ettik ve bunun dışında Doğu ve Güneydoğu’da, Suriye’de bulunan terör örgütlerinin saldırılarını bertaraf ettik ve bu mücadeleleri verirken tabi ki yıprandık mı tabiki de olacak o kadar.

Çünkü  ülkemizin büyümesi tüm dünyayı rahatsız etmeye başladı.   Çünkü eski Türkiye yoktu, eski iktidar yoktu, Çünkü düne kadar geçmiş partililerle koşturdukları ne bir jokey nede bir pist kaldı.

O yüzden yine diyorum ki bir iş Adamı olarak gelin hep birlikte Cumhurbaşkanımıza sahip Çıkalım gafletten uyanalım, bakın Lozan Anlaşmasının  bitimini engellemek için olan oyun ve saldırıdır.  Biz bu dolar illetinin üstesinden de  geliriz Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımıza sahip çıkalım.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL