Gündem

HADİ YOĞURTÇU ; BU IŞIĞI FARK EDEN TİKTOK’TA

Ayça Haberleşme ve Yayıncılığa bağlı A Haber Ajansının Muğla il temsilcisi Mehmet Hadi Yoğurtçu günümüzü saran TİKTOK ile ilgili açıklamalarda bulundu ; Günümüzün en sevilen uygulamaları arasında yer alan, son..

HADİ YOĞURTÇU ; BU IŞIĞI FARK EDEN TİKTOK’TA

Ayça Haberleşme ve Yayıncılığa bağlı A Haber Ajansının Muğla il temsilcisi Mehmet Hadi Yoğurtçu günümüzü saran TİKTOK ile ilgili açıklamalarda bulundu ;

Günümüzün en sevilen uygulamaları arasında yer alan, son zamanların ise en çok indirilen uygulamaları listesine altın harfler ile yazdırmış olan TikTok uygulaması milyonlarca kişinin kullandığı bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yer alan binlerce ses ve efekt sayesinde kullanıcılar istedikleri videoları çekerek kendi profillerinde yayınlayabilmektedir. Keyifle vakit geçirerek kısa videoları izlemek veya çekmek için oluşturulmuş uygulamada sevdiğiniz videoları beğenme özelliği de bulunmaktadır. TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin ilk olarak Eylül 2016 yılında hayatımıza girdiğinden beri sayısız zengin ve ünlü kazandırdı.

Oldukça kısa zaman içinde birçok uygulamayı geride bırakarak büyük bir kitleye ulaşmayı başaran sosyal medya uygulaması, uygulama içerisinde video oluşturma ve paylaşım yapmanın yanı sıra canlı yayın imkanı da sağlayarak her geçen gün popülerleşmeye devam ediyor.

Dünya üzerinde ciddi bir kitleye sahip olan sosyal medya platformu TikTok popülerliğini artırmaya devam ederken, diğer yandan birçok yeni fenomen de hayatımıza girmeye devam ediyor. Her geçen gün takipçi ve beğeni sayısı artan birçok fenomen düzenli olarak tiktok uygulamasında video paylaşımı yapıyor. Uygulama içerisinde birçok YouTube içerik oluşturucusunun bile ulaşamadığı en büyük kitleye ulaşmayı başarmış fenomenler mevcut. Bu ışığı fark eden, YouTube gibi farklı mecraları meslek edinen birçok fenomen dahi TikTok üzerinden yayın yapmaya devam etmekte.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL