Yazarlar

Geri Gel Futbol

Biraz farklı bir yazıyla karşınızdayım. Süper lig milli arada yine. Ligimiz vasatın altında maalesef ki, Ortada ne futbol var nede güzel futboluyla göze hitap eden futbolcu yada futbolcular. Asırlık çınar..

Geri Gel Futbol

Biraz farklı bir yazıyla karşınızdayım. Süper lig milli arada yine. Ligimiz vasatın altında maalesef ki, Ortada ne futbol var nede güzel futboluyla göze hitap eden futbolcu yada futbolcular. Asırlık çınar Fenerbahçe’nin oyun sistemini henüz anlayabilen çıkmadı Futbolcular sahada bir telaş halinde nerede duracaklarını bilmiyorlar gibi davranıyorlar .Galatasaray ise Avrupa’daki istikrarını bir türlü lige yansıtamıyor, Beşiktaş’ta Bir iyi bir kötü Avrup’ada ve ligte kaybetme serisine girdi.Trabzonspor ilk başta yaptığı çıkışı liderlikle taçlandırdı arkasındaki en yakın takipçisi Hatayspor’la puan farkı 7 .Emre Belözoğlu’yla Başakşehir ise alt sıralardan hızla yukarıya doğru tırmanışta. İlhan palutla Konyasporda istikrarlı bir şekilde ilerleyerek 23 puanla puan tablosunda 3’ncü durumda.Giresunspor,
Kasımpaşa, Göztepe ve Rizespor son dörtlü. Toplayacak olursak Ligimiz her geçen gün dahada kalitesiz futbolla eskileri aratıyor özlettiriyor bize.

denemebonusu.info

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL