Gündem

Genç Oto da, Kazanırsınız Sorunlarınız Çözülür

Klima Sorunlarınız Tarihe KarışırKlima Yedekparçaları Bulabilirsiniz.Oto Elektrik Sorunlarınızı Çözebilirsiniz. Oto Dijital Sistemlerinizin Montajı Yapılır.ABS Sorunlarınız Çözülür.AİRBAG Sorunlarınız Giderilir.OTO Beyin Tamir ve Montajları Yapılır.Kazanırsınız. Kalbimizde ne Varsa işimizde o var diyen..

Genç Oto da, Kazanırsınız Sorunlarınız Çözülür

Klima Sorunlarınız Tarihe KarışırKlima Yedekparçaları Bulabilirsiniz.Oto Elektrik Sorunlarınızı Çözebilirsiniz.

Oto Dijital Sistemlerinizin Montajı Yapılır.ABS Sorunlarınız Çözülür.AİRBAG Sorunlarınız Giderilir.OTO Beyin Tamir ve Montajları Yapılır.Kazanırsınız.

Kalbimizde ne Varsa işimizde o var diyen Genç Oto Klima,Elektrik ve Elektronik hizmetleri veren Servet Genç,Cumali Genç ve Vural Genç Mükemmellik ruhumuzdayken Sıradan işler ve sıradan çözümler üretmek bize yakışmıyor.

Uzmanı Olduğumuz ve sevdiğimiz işe olan bağlılığımız, Müşterilerimize olan sadakatimize dönüşüyor.

Mükemmel işler yaparak mutlu oluyor kesin çözümler üreterek sorunları ortadan kaldırıyoruz. ikinci defa geliyorsa müşterimiz, çayımızı içmeye dir.

GENÇ OTO NELER YAPIYORUZ?

Adana Merkezli Firmamız, Klima Sistemleri Konusunda Bölgede Rakipsiz Durumdadır.

Klimasız Arçarın Klimalandırılması, Klimalı Araçlarınızın Düşük verimli çalışması, Basınç Arızaları ve Borularındaki sorunlara kadar Müdahale edip onarımm ve değişimleri merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

Merkezimizde ayrıca Oto Klima Kompresör, Oto Klima Yedek Parçaları ve Her türlü Oto Klima Donanımları Sıfır ve 2. El Olarak mevcut Olup satışı yapılmaktadır.

Stoklarımızdaki Tüm Ürünleri Ürünlerimiz Kısmından İnceleyebilir Parçalar Hakkında soru ve Fiyatları İçin Bilgi alabilirsiniz.

Oto Elektrik ve Elkektronik sistemlerin Bakımı ve Onarımı Konusunda Mükemmel sonuçlar üreten firmamız Bilgisayarlı Arıza Tespiti Konusunda işi Bir aşama ileri taşımıştır.

ABS Sistemlerinizin Sensör arızalarının tespiti ve algı testlerinin yapılması ve değiştirilmesi, ABS Beyin Tamiri ve Değişimi, Montajı Konularında Değerli Müşterilerimize destek vermekteyiz.

AİRBAG Arızaları, Kodlanması ve Beyin e Parçaların Tanıtılması Konusunda Tam Destek vermekteyiz.

Araç Beyin Arızalarında %100 Başarı Yakalayan firmamız Tüm Otomobil elektrik, Elektronik, Beyin Sorunlarınızda desteğe hazır sizleri beklemektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL