Genel

Fahrettin Altun’un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 15.00’te bir müjde açıklayacak. Herkes bu müjdeyi beklerken İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı’nın denizde çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta saklı olan detay ise; doğal..

Fahrettin Altun’un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 15.00’te bir müjde açıklayacak. Herkes bu müjdeyi beklerken İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı’nın denizde çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta saklı olan detay ise; doğal gazı bulduğu belirtilen Fatih sondaj gemisinin kadrajda görünmeyen kısımda yer alması oldu.

FAHRETTİN ALTUN’UN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF

Erdoğan’ın yakın çalışma ekibinde olan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, gece saatlerinde “Ne güzel, ne haklı bir tebessüm…” yazarak şu fotoğrafı paylaştı:

Fahrettin Altun'un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var

KADRAJIN DİĞER KISMINDA FATİH SONDAJ GEMİSİ VAR

Altun’un paylaştığı fotoğrafta Cumhurbaşkanı’nın yakın çekim bir karesi yer alıyor. Ancak fotoğrafın görünmeyen kısmında ise Karadeniz’de 800 milyar metreküp doğal gaz bulduğu konuşulan Fatih sondaj gemisi bulunuyor.

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fatih sondaj gemisiyle çekildiği fotoğrafı:

Fahrettin Altun'un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var

29 MAYIS’TA KARADENİZ’E UĞURLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’un Fethi’nin 567. yıl dönümü olan geçtiğimiz 29 Mayıs’ta Karadeniz’e açılan Fatih sondaj gemisini İstanbul Boğazı’ndan uğurlamıştı. O anlarda çekilen fotoğraflar Cumhurbaşkanlığı’nın resmi Twitter sayfasından paylaşılmıştı.

İşte o paylaşım ve Cumhurbaşkanı’nın Fatih sondaj gemisiyle çekilen fotoğrafları:

Fahrettin Altun'un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var Fahrettin Altun'un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var Fahrettin Altun'un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var Fahrettin Altun'un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi varFahrettin Altun'un paylaştığı Erdoğan fotoğrafında kadrajda görünmeyen kısımda Fatih Sondaj gemisi var

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL