Spor

Eddie Newton Gidiyor Abdullah Avcı Geliyor

Trabzonspor’un teknik direktör Newton, Fenerbahçe karşısında alınan 3-1’lik mağlubiyet sonrasında bütün kredisini tüketti. Başkan Ağaoğlu, bugün ekibiyle bir toplantı gerçekleştirerek Abdullah Avcı ismi yeniden gündeme gelecek. Trabzonspor’da, Fenerbahçe karşısında alınan..

Eddie Newton Gidiyor Abdullah Avcı Geliyor

Trabzonspor’un teknik direktör Newton, Fenerbahçe karşısında alınan 3-1’lik mağlubiyet sonrasında bütün kredisini tüketti. Başkan Ağaoğlu, bugün ekibiyle bir toplantı gerçekleştirerek Abdullah Avcı ismi yeniden gündeme gelecek.

Trabzonspor’da, Fenerbahçe karşısında alınan 3-1’lik mağlubiyetten sonra teknik direktör konusu yine gündeme geldi, Eddie Newton bütün kredisini tüketti.

Geçen sezon verilen şampiyonluk mücadelesinden sonra yeni dönemde alınan kötü neticeler hem camiayı hem de taraftarı hayal kırıklığına uğrattı.

Kötü gidişata rağmen Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun uzun süredir arkasında durduğu İngiliz teknik direktörün gönderilmesi yönünde görüş bildiren yönetim kurulu üyelerinin, 6. haftada 5 puanda kalınması ve zirve yarışından biraz daha uzaklaşılmasından sonra bu konudaki tavırlarında ısrar edeceği ve artık geri dönüşün olmadığı öğrenildi.

SON KARAR AÇIKLANACAK

Başkan Ağaoğlu’nun bugün Trabzon’a gelerek önce ekibiyle bir görüşme yapacağı, daha sonra İngiliz çalıştırıcı Eddie Newton ile son kararını açıklayacağı bildirildi.

Bir süredir adı Trabzonspor ile anılan Abdullah Avcı’nın ise sözleşme süresi konusundaki ısrarın devam ettiği ve mukavelenin en az 2.5 yıl olmasını istediği söylendi.

Yönetim, Newton ile son kararını vermesinden sonra Avcı ile tekrar pazarlık masasına oturacak. Trabzonspor idareciler ilk olarak sözleşme süresini daha aşağıya çekmek için uğraşacak.

KAYNAK: Milliyet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL