Genel Güncel Gündem Yerel

DUAYEN MÜZİSYEN YÜCEKENT’ İN 8 MARTTAKİ KONSERİNE YOĞUN İLGİ!

DUAYEN MÜZİSYEN YÜCEKENT’ İN 8 MARTTAKİ KONSERİNE YOĞUN İLGİ! KAAN UĞUR YÜCEKENT, HER TELDEN MÜZİĞİ ve SAHNESİYLE GÖNÜLLERDE TAHT KURUYOR! ODTÜ Yüksek Mühendis, Kişisel Gelişim Uzmanı, Besteci, Yorumcu… Tüm bu..

DUAYEN MÜZİSYEN YÜCEKENT’ İN 8 MARTTAKİ KONSERİNE YOĞUN İLGİ!

DUAYEN MÜZİSYEN YÜCEKENT’ İN 8 MARTTAKİ KONSERİNE YOĞUN İLGİ!

KAAN UĞUR YÜCEKENT, HER TELDEN MÜZİĞİ ve SAHNESİYLE GÖNÜLLERDE TAHT KURUYOR!

ODTÜ Yüksek Mühendis, Kişisel Gelişim Uzmanı, Besteci, Yorumcu… Tüm bu özellikleri aynı kişilikte birleştirebilen Pop Müziğin duayenlerinden KAAN UĞUR YÜCEKENT… Müzik Sanat Hayatının 60.Yılında çalışmalarına hız verdi. Ömür boyu Müzik ilkesi ile yaşadığını belirten YÜCEKENT, sahnelerin tozunu atarak büyük bir seyirci kitlesini enerjisiyle harmanlamasını çok iyi biliyor.
TRT EUROVISION Şarkı Yarışmasında 32.liği ve Samsun’un Resmi Marşı “SAMSUN 19 MAYIS MARŞI” ve daha birçok eserin de bestecisi olan sanatçı, seri konserler vermeye devam ediyor. Şan ve Nota eğitimli sanatçı; Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türk ve Yabancı Pop Müziği, Marşlar, Çocuk Şarkıları ve Enstrümantal Müzik dallarındaki zengin Dağarcığı ile sahnelerde…
KAAN UĞUR YÜCEKENT şarkılarına Gitarı ile eşlik ederek 7 Lisanda Şarkı söyleyebiliyor. Samsunlu Sanatçı şöyle diyor: “8 Mart Cuma günü Saat 19.30’da Acem Tekkesi’nde vereceğim Konserimde, hepinizin hoşlanacağı HER TELDEN HER DİLDEN SEVİLEN ŞARKILARIMLA müthiş zaman geçireceğiz. Güzel bir geceyi birlikte paylaşarak yaşamak; Eğlenceli, Keyifli, Coşkulu, Sürprizlerle dolu bir akşamda buluşmak üzere tüm dostlarımı bekliyorum… Selam ve Sevgilerimle…”
Ne diyelim! Gençliği elden bırakmak istemeyenlere örnek olsun! Bravo KAAN UĞUR YÜCEKENT…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL