Gündem

Cumhur ittifakını bozmaya çalışan çapulculara sesleniyorum!

A Haber Ajansı’nın Genel Yayın Yönetmeni ve Köşe Yazarı olan Gazeteci Ferhat Aydoğan kaleme aldığı yazısında Cumhur İttifakını bozmaya çalışanlara “Çapulcu” dedi ve sözlerine şöyle devam etti ; Son dönemde..

Cumhur ittifakını bozmaya çalışan çapulculara sesleniyorum!

A Haber Ajansı’nın Genel Yayın Yönetmeni ve Köşe Yazarı olan Gazeteci Ferhat Aydoğan kaleme aldığı yazısında Cumhur İttifakını bozmaya çalışanlara “Çapulcu” dedi ve sözlerine şöyle devam etti ;

Son dönemde medya kuruluşlarında ve özellikle sosyal medya üzerinde bir grup başı bozuk kendisini karar verici mekanizmaların başında görüyor..!

Eskiden MHP’ye veya Ak Parti’ye oy vermiş şimdi ise kırgın veya üzgün VATANDAŞ’ı hainler ile aynı çuvala koymaya çalışıyor hadsizce…

SİZLERE SESLENİYORUM Haddi aşmayın!

Özellikle böyle bir grubun var olduğundan hepimiz bilgi sahibiyiz, sanmayın ki devlet töresinde ve geleneğin de bu başı bozuklar her zaman konuşacak, sesleri kesilmeyecek, her yerde ahkam kesecek, kendisini bir halt sanacak, tehdit edecek, racon kesecek, burada raconu kesecek kişiler belli!

Özellikle bu sosyal medyadan başlayan akım ki günümüzde mahalle aralarına kadar girmiş, il binalarının en üst tepesine kadar yükselmiş, herkes haddini aşan cümleler kurarak vatandaşı dahi ret eder olmuş!

SİZLER SİYASETÇİ DEĞİLSİNİZ!

Siyasi arenada bazen sert söylemler olabilir, bunlar siyasettir, bugün sert dil kullanan kişiler zamanı gelince aynı masaya oturabilir, il binaları başta olmak üzere seçmene kaba dil kullanmak onu üzmek, ona af edersiniz haddini aşarak vatan hani demek kimsenin haddi değildir, Türkün töresi ve üslubu asla bu olamaz.

Görüyoruz ki bu çapulcular kendilerini ya lider tayin etmişler yada daha önce dediğimiz gibi kraldan çok kralcı olmuş..

Unutulmasın ki Türkiye Cumhuriyet içerisinde veya diğer ülkelerde yaşayan her vatandaşımız istediği partiye oy verebilir, onun partisine , dinine, mezhebine bakmadan onu korumakla görevli olan Büyük Türkiye Cumhuriyeti devletimiz, hainlerin kim olduğunu çok iyi bilmektedir.

Herkes kendisine Çekidüzen vermeli bu kıymetsiz sözlerden derhal uzaklaşmalıdır.

Bir çok bölgeye bakıldığın ‘da Cumhur ittifakına zarar veren kişilerin sert dilleri, İkna değil kaos cümleleri kurmaları partiye ve devletimize zarar vermenin ‘de ötesine geçmiş ve zarara yol açtığını biliyorum, biliniyor!

DEVLETİMİZ BÜYÜKTÜR

Cumhur ittifakı her seçmenin oyuna talip olduğu gibi her kesimden oy almış büyük bir ittifaktır. Herkes haddini bilsin. Atasını tanımayan it peşinde gezer!

Devletimiz dün olduğu gibi yarında bu başı bozuklara en ağır cezayı keseceğini çok iyi biliyoruz. ,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL