Gündem

Çakıcı’dan Ali Babacan’a 2.Cevap

Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı babasının danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile Deva Partisi Lideri Ali Babacan’a 2. Cevabını verdi Ali Çakıcı’nın Açıklaması Kamuoyuna saygılarım ile arz ederim, Sayın Ali..

Çakıcı’dan Ali Babacan’a 2.Cevap

Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı babasının danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile Deva Partisi Lideri Ali Babacan’a 2. Cevabını verdi

Ali Çakıcı’nın Açıklaması

Kamuoyuna saygılarım ile arz ederim,

Sayın Ali Babacan, Cumhuriyet gazetesindeki açıklamanızı okudum. “Bizi kimse korkutamaz diyorsunuz”. Siz ve sizin gibi muhalefette olan parti mensuplari, hep bir ağızdan zikrettiğiniz “hükümet ve küçük ortağı”, siz ne Devlet başkanımızın nede Sayın Genel başkanımızın hassas yerlerinde ki kılı bile olamazsınız .

Siz kendinizi ne zannediyorsunuz?

Arkanıza aldığınız devlet düşmanı basın mensupları, Türk düşmanları ve özelikle bir elli beşlik Kemal ile iktidara zarar vermek adına sürekli babama mafya demekte siniz. Sizde halk Tv’de aynı şeyleri zırvaladınız. Siz tehdit edilecek adam bile değilsiniz, mevcut yasal hiçbir siyasi kimliğiniz yok, Anayasa da herhangi bir güvence altına alınmış bir dokunulmazlığınız mı var ?.

Bu sözlerimi sol basın hemen tehdit olarak algılıyor.

Batı ve şer ittifakının liderleri!, neden dürüstçe PKK sempatizanıyız ,bu ülkenin bölünmesine tarafız ve Amerika’nın uşağıyız diyemiyorsunuz? , eğer biraz sizde ahlak kırıntısı kaldi ise bunlari dürüstçe dile getiriniz. Ama malesef hainin fikri ne ise zikri de odur! Haydi oradan terbiye kurallarımızı zorlamayınız!

Türkiye’nin Girit’ten başlayıp Dedeağaça kadar çevrildiğini bilmiyor musunuz?

Türkiye’nin bölünmesi için Anadolu’nun kuzey doğu ermenistan sınırdan başlayıp, kuzey Irak, kuzey Suriye ve Doğu Akdeniz’de bu devletin bölünmesi için çaba gösteren yerli işbirlikçiler ve sizin gibi vatana ihanet edenler, hep bir ağız olmuş konuşuyorsunuz, buna ne hakkınız var ki devletin bekası için mücadeleden cumhur ittifakına sürekli iftira atmaktasınız .

Dünya, bir pandemi krizi ile karşı karşıya kalmışken, ve ülkemiz de bunun külfeti ile mücadele ederken, bu insanlık krizini bile politikaya alet ediyorsunuz.
Beyinlerinizi, kalbinizi ve kulaklarınızı teslim ettiğiniz şeytani düşüncelerden ve üst akıla olan teslimiyetinizden bir an önce vazgeçiniz.

İsterseniz babama dil uzatınız yada babama belden aşağıya konuşunuz, o zaman sizin adamlığınız dagörmüş oluruz.

Aziz Türk milletimize, Sayın Devlet Başkanımıza ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye saygılarımla arz ederim.

Ali Çakıcı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL