Gündem

Batman Şehit Ailelerinden Albay İsa Çakmak’a Ziyaret

Türkiye Şehit Aileleri Ve Gaziler Vakfı Batman İl Başkanı Ferhat Tüzün, yönetimi ve beraberinde Şehit yakınları ve gaziyle Batman İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsa Çakmak’ı ziyaret ettiler.Yapılan ziyarette İl..

Batman Şehit Ailelerinden Albay İsa Çakmak’a Ziyaret

Türkiye Şehit Aileleri Ve Gaziler Vakfı Batman İl Başkanı Ferhat Tüzün, yönetimi ve beraberinde Şehit yakınları ve gaziyle Batman İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsa Çakmak’ı ziyaret ettiler.
Yapılan ziyarette İl Jandarma Komutanı İsa Çakmak’a, çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini belirten Türkiye Şehit Aileleri Ve Gaziler Vakfı Batman İl Başkanı Ferhat Tüzün, il genelinde son derece aktif faaliyetler yaptıklarını söyledi. Başkan Tüzün; “Şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte Komutanımızı ziyaret ettik. İl Jandarma Komutanımıza Vakfı’mızın faaliyetlerini anlattık. Batman’daki şehit yakınları ve gazilerle çıktığımız bu kutsal yolda, Jandarma Albay İsa Çakmak’a göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür ederiz. Şehitlik haftasından dolayı şehitlerimizi rahmetle yâd ettiler.” Diye konuştu. Başkan Tüzün, Şehit aileleri ve yakınları olarak bayrak, vatan, devlet ve milletimiz için herkesten daha çok üzerlerine görev düştüğünün de altını çizdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL