Dünya

Başkan Tüzün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

  TÜRKİYE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER VAKFI BATMAN İL BAŞKANI GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE KOORDİNATÖRÜ FERHAT TÜZÜN 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajını yayımladı Hakkaniyet sahibi ve ahlaki sorumluluk ilkesiyle çalışan..

Başkan Tüzün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

 

TÜRKİYE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER VAKFI BATMAN İL BAŞKANI GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE KOORDİNATÖRÜ FERHAT TÜZÜN 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajını yayımladı

Hakkaniyet sahibi ve ahlaki sorumluluk ilkesiyle çalışan gazeteciler, kamuoyunun haber alma hakkı ve doğru bilgilendirilmesi hususunda milletimizin müşterek sesi olarak millî birliğin sağlanması, hak ve özgürlüklerin korunması gibi önemli bir görevi ifa etmektedirler.

Demokrasimizin gelişmesi ve toplum bilincinin oluşturulmasında değerli katkıları göz ardı edilemeyecek derecede olan, önemli bir kamu görevini yerine getirirken zaman mefhumu gözetmeden, her koşulda büyük bir fedakârlık ve özveri ile vatandaşlarımızın doğru ve eksiksiz habere ulaşması için çalışan gazetecilerimizin çabaları her türlü takdirin üzerindedir.

“Doğru ve tarafsız bilgi ile kamuoyunu aydınlatma sorumluluğunu üstlenen tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL