Gündem

Adana Taşkapı Mahallesi nerede? Adana Taşkapı dizisi nerede çekiliyor?

Youtube ekranlarında ekranlarında yayınlanacak olan Adana Taşkapı dizisinde adı geçen Taşkapı Mahallesi’nin nerede olduğu merak konusu oldu? A Haber Ajansı’nın İngiltere Temsilcisi ve aynı zamanda yapımcı olan Serap Arnavut yönetiminde,..

Adana Taşkapı Mahallesi nerede? Adana Taşkapı dizisi nerede çekiliyor?

Youtube ekranlarında ekranlarında yayınlanacak olan Adana Taşkapı dizisinde adı geçen Taşkapı Mahallesi’nin nerede olduğu merak konusu oldu?

A Haber Ajansı’nın İngiltere Temsilcisi ve aynı zamanda yapımcı olan Serap Arnavut yönetiminde, Ali Özgün’ün başrollerinde oynadığı Adana Taşkapı dizisi Adana’nın Taşkapı Mahallesi yaşananlar anlatılırken. Taşkapı Mahallesi’nin adı gerçekte ne? Taşkapı Mahallesi dizinin fragmanının Youtube’de yayınlanmasından sonra dizi hakkında en çok merak edilen Taşkapı Mahallesi oldu.

İşte Taşkapı Mahallesi hakkında bilinen tüm gerçekler…

Başrollerini Ali Özgün, Ahmet Çifti, Özer Tetik, Zeki Ak, Mahir Şahin, Mert Şahin, Müpto baba, Nurullah Öztekin, İnan Elyan, Baran Beytekin’in üstleneceği SYK Film’in Adana Taşkapı dizisi son hızla devam ederken pek yakında 2.sezon bölümleri youtube ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Adana Taşkapı dizisi bir mafya dizisi olarak ekranlarda yer alacakken uyuşturucuya savaş açılan bir sahne izleyicileri ile tüm bölümleri yayınlanacak

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL